Cloud 7 Hotel Sanal Gerçeklik Gözlüğü

Bakırköy Cloud 7 Hotel açılışında ürettiğimiz cardboard sanal gerçeklik gözlüklerini kullandı. Cloud 7 Hotel, cardboard sanal gerçeklik gözlükleri ile otel tanıtımını yaparak misafirlerine sanal gerçeklik deneyimini yaşattı. Cloud 7 Hotel için ürettiğimiz sanal gerçeklik gözlükleri İstanbul ile sınırlı kalmayıp Dubai, Prag, Tbilisi ve diğer şehirlerdeki şubelerinde de otel tanıtımları yapılmıştır.

Cloud 7 Hotel 360 derece videosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz. Sanal gerçeklik gözlüğünüz ile birlikte 360 derece videoyu izleyerek sanal gerçeklik deneyimini yaşayabilirsiniz.

[embedyt] http://www.youtube.com/watch?v=mGqXy4Ay1Wg[/embedyt]

Cloud 7 Hotel için üretmiş olduğumuz promosyon cardboard sanal gerçeklik gözlüklerinin özellikleri;

-Rahat kullanım için daha geniş kafabandı
-3.5 ile 6 inç arası ekran uyumluluk
-Manyetik buton
-110 derece geniş açılı lensler
-Kurulu kullanıma hazır cardboard sanal gerçeklik gözlüğü

Siz de mekan ve ürünlerinizi cardboard sanal gerçeklik gözlüğü ve 360 derece video çekimi ile inovatif şekilde tanıtabilirsiniz. Taleplerinize uygun 360 derece video çekimi ve sanal gerçeklik gözlüğü ile paket halinde size özel tekliflerimizden yararlanabilirsiniz.

Özel gösterimlerde, organizasyonlarda kullanılmak üzere markanıza özel tasarım toptan logo baskılı 3D VR Cardboard sanal gerçeklik gözlüğü üretmekteyiz. Yeni nesil dijital pazarlama aracı olarak en ekonomik VR karton sanal gerçeklik gözlüklerini sunuyoruz. Karton sanal gerçeklik gözlüklerini promosyon olarak dağıtabilir ürün ve mekan tanıtımınızı yaparak aynı zamanda kullanıcılarınıza sanal gerçeklik deneyimi yaşatabilirsiniz.
Toptan sanal gerçeklik gözlüğü fiyat ve cardboard modellerimiz hakkında bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir