Antalya Film Festivali VR Cardboard

2016’da 53’ncüsü düzenlenen Türkiye’nin en köklü film festivallerinden Uluslararası Antalya Film Festivali için EXPO 2016 Antalya Kongre Merkezinde ödül töreni düzenlendi.
Biz de bu festivale ürettiğimiz cardboard sanal gerçeklik gözlüklerimizle katıldık. 🙂

53. Uluslararası Antalya Film Festivali Ulusal Yarışma bölümünde “En İyi Film” ödülü Mavi Bisiklet filmine verildi.

53. Uluslararası Antalya Film Festivali, “Altın Portakal” ödül töreniyle sona erdi.

EXPO 2016 Antalya sergi alanında bulunan kongre merkezindeki ödül töreninde, Ulusal Yarışma bölümünde “En İyi Film” ödülünü Mavi Bisiklet filmi aldı.

Avrupa ve Asya kıtasının en köklü film festivallerinden Uluslararası Antalya Film Festivali, 16-23 Ekim tarihleri arasında 53. kez Türkiye ve dünya sinemasının kalbinin attığı merkezde gerçekleşti.

 

Antalya Film Festivali için üretmiş olduğumuz promosyon cardboard sanal gerçeklik gözlüklerinin özellikleri;

-Rahat kullanım için daha geniş kafabandı
-3.5 ile 6 inç arası ekran uyumluluk
-Manyetik buton
-110 derece geniş açılı lensler
-Kurulu kullanıma hazır cardboard sanal gerçeklik gözlüğü

Siz de mekan ve ürünlerinizi cardboard sanal gerçeklik gözlüğü ve 360 derece video çekimi ile inovatif şekilde tanıtabilirsiniz. Taleplerinize uygun 360 derece video çekimi ve sanal gerçeklik gözlüğü ile paket halinde size özel tekliflerimizden yararlanabilirsiniz.

Özel gösterimlerde, organizasyonlarda kullanılmak üzere markanıza özel tasarım toptan logo baskılı 3D VR Cardboard sanal gerçeklik gözlüğü üretmekteyiz. Yeni nesil dijital pazarlama aracı olarak en ekonomik karton vr sanal gerçeklik gözlüklerini sunuyoruz. Karton sanal gerçeklik gözlüklerini promosyon olarak dağıtabilir ürün ve mekan tanıtımınızı yaparak aynı zamanda kullanıcılarınıza sanal gerçeklik deneyimi yaşatabilirsiniz.
Toptan sanal gerçeklik gözlüğü fiyat ve cardboard modellerimiz hakkında bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir